Kurumsal
Hakkımızda

EcoLift, 2015 yılında kurucularının sektördeki başarı ve deneyimlerini aktarmak üzere kurduğu bir firmadır.
 

Bu sayede kısa sürede dünyanın birçok noktasında sektöründe deneyimli ve uzman firmaları bulup kendi adına Forklift ve Transpalet üretimleri yaptırmış ve yine dünyanın en tanınmış  firmalarından Türkiye Bayiliği için teklifler almıştır. 

Kurucularımız 30 yılı aşkın esnaflık tecrübesini, 15 yıllık sektör deneyimini ve profosyenelliği harmanlayarak EcoLift firmasını sektöre kazandırmışlardır. Kurulduğumuz günden bugüne dek müşteri odaklı çalışan firmamız iş ortaklarına sağladığı kaliteli ürün gamı ile tüm Türkiye'de tercih edilen bir marka olmuştur.

Sektöründeki gelişme ve yenilikleri her an takip eden firmamız Ar-Ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine katma değer sağlayacak ürünler geliştirmektedir. Sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından tercih edilen ürünlerimiz yüksek donanım ve kaliteye sahip güçlü performans araçlarıdır.

Kullanacağınız alan ve ortama göre tercihinize en uygun transpalet, forklift ve platformu belirleyebilmek için sizi de mutlaka showroomumuza beklemekteyiz.

Ecolift Makine Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. © 2017
Tüm hakları saklıdır.